Sprawozdanie z realizacji konkursów i olimpiad w ZSP w Sulechowie w roku szkolnym 2013/2014

 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Krystyna Kozyra Etap szkolny 36 osób
I m-ce Piotr Dura 3TF
II m-ce Piotr Kozak 4TF
III m-ce Piotr Kozak 4TF
2. Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości szczebla okręgowego Zbigniew Stacholiński III m-ce drużynowo w województwie uczniowie
kl. III TEA: Adam Śledź
Łukasz Grenda
Dawid Głowienkowski
3. „Pamiętajmy o żołnierzach wyklętych” – kategoria praca literacka Monika Dziadek II m-ce na szczeblu wojewódzkim Konrad Puchalski
4. „Smaczne, zdrowe, oryginalne nasze dania regionalne” konkurs kulinarny – Kalsk Regina Kaszubska
Sylwia Białobrzycka
2 uczniów
I m-cepotrawa z mięsa Ewa Łobażewicz 3TC
II m-ce K. Nowak 2TZ
III m-ce E. Kasprzak2TZ
5. Wojewódzki Konkurs Gastronomiczny – Szprotawa Krystyna Kozyra V m-ce Monika Harmider III TC
Sergiusz Filipowicz II TZ
6. Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Ewa Bednarek wyróżnienie Adam Śledź III TEA
7. VIII Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Andrzej Leśniak Turniej motoryzacyjny
Drużynowo III m-ce
Dawid Tomiak II TLM
Błażej Naborowski III ZB
Arkadiusz Wróblewski II TLM
Indywidualnie II m-ce Dawid Tomiak
8. VIII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „BÓBR” Renata Domagalska
Agnieszka Mleczkowska
Etap szkolny 53 uczniów
I m-ceArkadiusz Foltarz IV TA
II m-ceSebastian Łaciński IV TA
III m-ceMichał Bekisz III TAE
9. Finał regionalnego konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „”Poznaj swoje prawa w pracy”” Andrzej Leśniak 2 uczniów
VII m-ceRadosław Jelinek
VIII m-ce Konrad Puchalski
10. Szkolny konkurs historyczny nt. gen. Sikorskiego Katarzyna Ziobrowska I m-ceRadosław Jelinek
II m-ce Konrad Puchalski
11. Szkolny konkurs gastronomiczny „Smaki włoskie” Sylwia Białobrzycka
Urszula Marszewska
Etap szkolny 18 uczniów
I m-ce Monika Harmider III TC
II m-ce Marcin Kołakowski III TC
III m-ce Oskar Synowiec III TC
12. Szkolny konkurs gastronomiczny „Świąteczne ciasteczka” – Najpiękniejsza dekoracja Urszula Marszewska
Sylwia Białobrzycka
I m-ce Ewa Łobażewicz III TC
13. Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II Małgorzata Łuszczyńska Etap szkolny
I m-ceDamian Horwat kl. I TIE
II m-ceKamil Król kl. I TIE
14. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Małgorzata Łuszczyńska Etap szkolny
I m-ceNatalia Kubiak III TD
II m-ce Mateusz Bojanowski I ZKW
15. Cud Bożego Narodzenia – historia i polskie zwyczaje świąteczne Małgorzata Łuszczyńska Etap szkolny
I m-ce Katarzyna Zielińska II ZKW
II m-ce Dominik Skowronek I ZW
Renata Malec II ZKW
III m-ce Paweł Krasnowski I ZW

 

Osiągnięcia sportowe w ZSP w Sulechowie w roku szkolnym 2013/2014
Mistrzostwa Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. Indywidualne biegi przełajowe-dziewcząt Anna Smolik Etap powiatowy
V m-ce
Studzińska Sylwia
2. Indywidualne biegi przełajowe-chłopców Marta Pająk Agnieszka Gąsiewska
I m-ce Śledź Adam
IV m-ce Bilski Mariuszł
VI m-ce Synowiec Oskar
3. Tenis stołowy – dziewcząt Mirosław Kędziora II m-ce w powiecie X m-ce w półfinale wojewódzkim II m-ce
1. Żaneta Stelmaszczyk
2. Anna Omieczyńska
4. Tenis stołowy – chłopców Mirosław Kędziora I m-cee w powiecie.
IV m-ce w półfinale wojewódzkim
1. Krasnowski Paweł
2. Sakowicz Krystian
3. Olechnowicz Łukasz
5. Unihokej – dziewcząt Agnieszka Gąsiewska Etap powiatowy III m-ce
1. Brzostowska Natalia
2. Omieczyńska Anna
3. Markiewicz Hanna
4. Jedlińska Angelika
5. Szewczyk Natalia
6. Studzińska Sylwia
7. Lubczyńska Ewa
8. Antoniewicz Magda
9. Trych Agnieszka
10. Płóciniak Sara
11. Kołodziejczyk Martyna
6. Unihokej chłopców Marta Pająk Etap powiatowy I m-ce
Finał wojewódzki I m-ce
1. Roślik Konrad
2. Dulat Paweł
3. Chutkowski Marcin
4. Kubiak Bartek
5. Dura Piotr
6. Wodka Jakub
7. Nadobnik Mateusz
7. Badminton – chłopców Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
Etap wojewódzki VII m-ce
1. Małycha Daniel
2. Nadobnik Mateusz
8. Badminton dziewczęta Marta Pająk Etap powiatowy I m-ce
Etap wojewódzki V m-ce
1. Markiewicz Hanna
2. Omieczyńska Anna
9. Szachy drużynowe Mirosław Kędziora Etap powiatowy I m-ce
Etap wojewódzki II m-ce
1. Śledź Adam
2. Raźny Dawid
3. Horwat Damian
4. Muller Oskar
5. Stój Adela
10. Piłka siatkowa – dziewcząt Agnieszka Gąsiewska Etap powiatowy II m-ce
1. Rybińska Wiktoria
2. Szewczyk Natalia
3. Brówka Wiktoria
4. Sosnowska Joanna
5. Szczucka Agnieszka
6. Brzostowska Natalia
7. Olszewska Malwina
8. Małycha Patrycja
9. Kubica Patrycja
11. Piłka siatkowa – chłopców Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
1. Bączkiewicz Bartek
2. Wiechciński Michał
3. Napierała Błażej
4. Jedliński Rafał
5. Sulawiak Micheasz
6. Chałupka Damian
7. Dura Krystian
12. Piłka koszykowa – dziewcząt Anna Smolik Etap powiatowy III m-ce
1. Sara Płóciniak
2. Martyna Kołodziejczyk
3. Sylwia Studzińska
4. Gabriela Burzelów
5. Hanna Markiewicz
6. Wiktoria Rybińska
7. Patrycja Małycha
8. Malwina Olszewska
9. Weronika Jakimiak
10. Klaudia Ratajczak
11. Oliwia Kulczak
13. Piłka koszykowa – chłopców Roman Grześkowiak Etap powiatowy II m-ce
1. Sulawiak Micheasz
2. Śledź Adam
3. Głowienkowski Dawid
4. Andrys Karol
5. Gonczarenko Piotr
6. Waloch Bartłomiej
7. Laszczak Marcin
8. Bilski Mariusz
9. Pobol Mateusz
10. Salata Michał
11. Kupski Marek
14. Licealiada – szachy . I m-ce w Województwie Lubuskim w szachach drużynowych.
Adela Stój 4TF

Opracowala Renata Domagalska