SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI KONKURSÓW I OLIMPIAD
W ZSP W SULECHOWIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Krystyna Kozyra Etap szkolny 31 osób
I m-ce Piotr Dura IV TF
II m-ce Konrad Puchalski III TLM
III m-ce Bartosz Kuleczka II TL
Zawody okręgowe w Poznaniu – Piotr Dura, Konrad Puchalski
2. Konkurs przekładu literackiego Monika Jastrząb Etap szkolny 9 uczniów
I m-ce Zofia Kędzierzyńska I TL
II m-ce Marcel Knop I TI
III m-ce Kamil Wiśniewski I TI
3. Bohaterowie naszych lektur – twórczość Adama Mickiewicza Alina Zięba I m-ce Bartosz Majda II TIE
II m-ce Łukasz Nowotnik II TL
III m-ce Martyna Zadunajska II TOM,
Radosław Jelinek III TLM
4. Wojewódzki Konkurs Gastronomiczny Regina Kaszubska II m-ce Ewa Łobażewicz IV TC
Emil Tukiendorf II TZ
5. Konkurs Wiedzy o Mediach Monika Dziadek Finalista etapu okręgowego
Konrad Puchalski III TLM
6. IX Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „BÓBR” Renata Domagalska
Agnieszka Mleczkowska
Etap szkolny 62 uczniów
I m-ce Mateusz Włosek IV TAE
II m-ce Patryk Mospan IV TAE
Kamil Mucha IV TAE
Maciej Kujawa IV TAE
III m-ce Dawid Głowienkowski IV TAE
7. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Małgorzata Łuszczyńska Etap Diecezjalny
Eliza Kamińska I TH
Kamil Król II TIE
11. Konkurs z fizyki Grażyna Mackiewicz Etap szkolny 33 uczniów
Klasy pierwsze:
I m-ce drużyna z klasy I TEM
– Magdalena Marynowska
– Krzysztof Świdziński
– Dawid Połomka
II m-ce drużyna z klasy I TH
– Eliza Kamińska
– Aleksandra Baraniecka
– Alicja Szadorska
Klasy drugie:
I m-ce drużyna z klasy II TOM
– Oskar Miiller
– Paweł Dulat
– Karol Andrys

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ZSP W SULECHOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 MISTRZOSTWA LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. Tenis stołowy – dziewcząt Mirosław Kędziora Etap powiatowy
I m-ce
Finał wojwódzki V m-ce
1. Wickiewicz Paulina 1ZW
2. Żmuda Paulina 1 TZ
3. Kamińska Eliza 1 TH
2. Tenis stołowy – chłopców Mirosław Kędziora Etap powiatowy I m-ce
Finał wojwódzki
V m-ce
1. Nieciecki Dawid 3ZKW
2. Sakowicz Krystian 2 TOM
3. Badminton – dziewczęta Renata Chwin Etap powiatowy I m-ce
Etap wojewódzki V m-ce
1. Markiewicz Hanna 3 ZKW
2. Olejarz Alicja 1 TZ
4. Badminton – chłopców Renata Chwin Etap powiatowy II m-ce
1. Nadobnik Mateusz 4 TAE
2. Kurczyk Michał 2ZW
5. Piłka siatkowa – chłopców Marta Pająk Etap powiatowy I m-ce
Etap rejonowy IV m-ce
1. Wiechciński Michał 3 TLM
2. Napierała Błażej 3 TLM
3. Konopka Hubert 3 TLM
4. Jedliński Rafał 3 ZEW
5. Malinowski Mateusz 3ZEW
6. Chałupka Damian 3 ZW
7. Chałupka Kamil 1 ZKW
8. Frącek Krzysztof 1TL
9. Dmitrzak Patryk 1TI
10. Górecki Kamil 1 ZEW
6. Piłka siatkowa – dziewcząt Roman Grześkowiak Etap powiatowy II m-ce
1. Ciesielska Dominika 1TZ
2. Bieszczak Karolina 1TZ
3. Kamińska Eliza 1TH
4. Król Diana 1 ZKW
5. Pawłowicz Karolina 2 TL
6. Szczucka Agnieszka 4 TF
7. Unihokej chłopców Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
Finał wojewódzki IV m-ce
1. Roślik Konrad 2 TOM
2. Dulat Paweł 2 TOM
3. Chutkowski Marcin 3 TI
4. Dura Piotr 4 TF
5. Wodka Jakub 4 TAE
6. Nadobnik Mateusz 4 TAE
7. Połomka Dawid 1TEM
8. Kosarzycki Szymon 1 TI
9. Krawczuk Adrian 1 TL
10. Muller Oskar 2 TOM
8. Unihokej – dziewcząt Renata Chwin Etap powiatowy II m-ce
1. Wickiewicz Paulina 1 ZW
2. Kędzierzyńska Zofia 1 TL
3. Góra Dorota klasa 1 TZ
4. Bieszczak Karolina 1 TZ
5. Ciesielska Dominika 1 TZ
6. Żmuda Paulina 1 TZ
7. Omieczyńska Anna 4TF
9. Piłka koszykowa – chłopców Roman Grześkowiak Etap powiatowy I m-ce
1. Frącek Krzysztof 1 TL
2. Legiędź Tomasz 1 TL
3. Głowienkowski Dawid 4 TAE
4. Andrys Karol 2 TOM
5. Ciołek Bartosz 1 TI
6. Żaczkiewicz Michał 1 TI
7. Dmitrzak Patryk 1 TI
8. Łoś Matuesz 4 TAE
9. Śledź Adam 4 TAE
10. Nadobnik Mateusz 4 TAE
11. Szabliński Rafał 1 ZMW
12. Kubiak Bartłomiej 1 ZMW
10. Piłka koszykowa – dziewcząt Anna Smolik Etap powiatowy II m-ce
1. Wieczorek Małgorzata 1ZKW
2. Żmuda Paulina 1TZ 3. Bieszczak Karolina 1TZ
4. Wołoszyn Magdalena 1ZKW
5. Król Diana 1ZKW
6. Matusiak Jagoda 2ZW
7. Kędzierzyńska Zofia 1TL
8. Tuzik Tatiana 1TL
9. Wilczyńska Daria 1TL
10. Sobolewska Monika 1TH
11. Kamińska Eliza 1TH
11. Piłka ręczna – chłopców Renata Chwin Etap powiatowy II m-ce
1. Wodka Jakub 4TAE
2. Stelmaszyńki Mateusz 3 TI
3. Koszelowski Karol 3 TI
4. Frącek Krzysztof 1 TL
5. Dmitrzak Patryk 1 TI
6. Kołecki Karol 1 TI
7. Szulczyk Mateusz 2 TL
8. Modrzejewski Krzysztof 2 TL
9. Hołuj Dominik 2 TL
10. Nadobnik Mateusz 4 TAE
12. Szachy drużynowe Paweł Strojek Etap powiatowy I m-ce
Finał wojewódzki I m-ce
1. Śledź Adam 4 TAE
2. Horwat Damian 2 TIE
3. Dawid Raźny 3 ZKW
4. Omieczyńska Anna 4 TF
5. Wiśniewski Kamil 1 TI
13. Biegi sztafetowe – dziewczęta Anna Smolik Etap powiatowy I m-ce
1. Bytniewska Aleksandra 1 TL
2. Kędzierzyńska Zofia 1 TL
3. Tuzik Tatiana 1 TL
4. Łuczyńska Natalia 1 TZ
5. Materna Katarzyna 3 TLM
6. Król Diana 1 ZKW
7. Wołoszyn Magdalena 1 ZKW
8. Jabczyńska Beata 3 TZ
9. Olszewska Malwina 4 TD
10. Grochola Roksana 1 TLM
11. Zadunajska Martyna 2 TOM
14. Biegi sztafetowe – chłopcy Agnieszka Gąsiewska Etap powiatowy I m-ce
1. Kurczyk Kamil 1 TL 2. Świdziński Krzysztof 1 TEM
3. Patrzykąt Radosław 2 TOM
4. Hauke Krzysztof 1 ZMW
5. Dmitrzak Patryk 1 TI
6. Jaworski Patryk 1 TI
7. Kuleczka Bartosz 2 TL
8. Kaźmierczak Paweł 1 ZW
9. Hojka Kamil 2 TL
10. Śledź Adam 4 TAE
11. Bilski Mariusz 3 TI
12. Kondej Patryk 1 TI
13. Czuliński Bartek 1 TEM
14. Synowiec Oskar 4 TC
14. Lekkoatletyka dziewczyny Anna Smolik Etap powiatowy
I m-ce Łuczyńska Natalia 1 TZ – w biegu na 100m
III m-ce Tuzik Tatiana 1 TL – w biegu na 1500m
V m-ce Góra Dorota 1 TZ – w skoku w dal
V m-ce Kędzierzyńska Zofia 1TL – w pchnięciu kulą
VI m-ce Niewiadomska Daria 1 ZW – w pchnięciu kulą
V m-ce Aleksandra Bytniewska – w biegu na 800m
Finał wojewódzki
III m-ceMartyna Zadunajska – w skoku w dal
1. Lekkoatletyka chłopcy Agnieszka Gąsiewska Etap powiatowy
I m-ce Jaworski Patryk 1TI – w biegu na 3000m
II m-ce Kaźmierczak Paweł 1ZW – w biegu na 3000m
I m-ce Ciołek Bartosz 1 TI – w skoku wzwyż
I m-ce Połomka Dawid 1 TEM – w biegu na 200m
III m-ce Piłat Mateusz 1 ZW – w pchnięciu kulą
III m-ce Pasek Bartek 1 TEM – w biegu na 200m
II m-ce Kurczyk Kamil 1 TL – w biegu na 1500m
VI m-ce Heinowski Daniel 1ZW – w biegu na 400m
VI m-ce Kreger Patryk 1 ZW – w pchnięciu kulą
V m-ce Hauke K., Dmitrzak P., Heinowski D., Pasek B. – 4x100m
Finał wojewódzki
I m-ce Ciołek Bartosz w skoku wzwyż (1,80)

Opracowała Renata Domagalska